Fizjoterapia stacjonarna

Zapraszam do Mirai Clinic w Otwocku

Rezerwuj wizytę

Cennik

Fizjoterapia stacjonarna 220 zł
Fizjoterapia stacjonarna (pakiet 10) 200zł
Fizjoterapia stacjonarna

Wizyta stacjonarna w Mirai Clinic w Otwocku.
Stacjonarnie przyjmuję osoby po operacjach, najczęściej stawu kolanowego:
– po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego
– artroskopii
– szyciu lub usunięciu łąkotki
– endoprotezoplastyce
– osteotomii

Zajmuję się również innymi urazami ortopedycznymi, takimi jak:
– przepukliny i dyskopatie kręgosłupa
– skręcenia stawu skokowego
– zapalenia achillesa
– uszkodzenia stożka rotatorów
– łokieć golfisty i tenisisty

Dzięki możliwością kliniki mamy do wykorzystania salę ze sprzętem sportowym takim jak sztangi, hantle, różnego rodzaju gumy, poduszki sensomotoryczne, piłki gimnastyczne oraz bosu a także wyciągi. Takie wyposażenie pozwala na prowadzenie terapii ruchowej w optymalny sposób i daje szeroki wachlarz możliwości. Dostępna jest również sala fizykoterapii z urządzeniami niespotykanymi w typowych placówkach, do dyspozycji mamy między innymi laser wysokoenergetyczny, tecar czy gameready. Dobrze dobrane zabiegi fizykalne są idealnym uzupełnieniem terapii manualnej oraz ruchowej. Zabiegi nie są dodatkowo płatne, wykonuje je w czasie trwania wizyty. To czy zostaną wykonane zależy odemnie i wskazań podczas danego urazu.

Opinie

B Bartłomiej

Pierwszy raz zdecydowałem się na wizytę i jestem bardzo zadowolony, po wizycie czuje się dużo lepiej i serdecznie polecam!

google logo
K Karol

Byłem u Pana Jakuba w związku z kontuzją sportową. Nie dość że wróciłem do formy to jeszcze wynik w przysiadzie poprawiłem o 30 kg. Polecam.

google logo
G Grzegorz

Kuba pomógł mi z uporczywym bólem łopatki zaledwie w trakcie jednej godziny, świetny gość 🙂

google logo
D Dawid

Fachowiec jakich mało! Serdecznie polecam.

google logo
E Elżbieta

Serdecznie polecam!

google logo
L Leszek

Mam 77 lat i zaawansowane zwyrodnienia stawów barkowych i biodrowych oraz kręgów lędźwiowych. Zabiegi w zakładach rehabilitacji i sanatoriach niewiele pomagały. Dopiero masaże pan Jakuba sprawiły że funkcjonuje w miarę normalnie i bez bólu. Szczerze polecam.

google logo
P Patrycja

Gorąco polecam!!! Kuba pomógł mi przy moim schorzeniu SHS, już po 1 wizycie odczuwałam ogromny komfort podczas zwykłego chodzenia, już nie wspominając o możliwym powrocie do treningów

google logo
W Wojtek

Bardzo dobry specjalista. Wróciłem dzięki niemu do treningów w piłkę nożną po zerwaniu więzadła krzyżowego przed operacją ! Polecam 🙂

google logo