Masaż leczniczy z dojazdem do domu

Rozluźnienie bez wychodzenia z domu!

Rezerwuj wizytę

Cennik

Masaż leczniczy z dojazdem do domu 60 minut 150 zł
Masaż leczniczy z dojazdem do domu 90 minut 225 zł
Masaż leczniczy z dojazdem do domu

Masaż leczniczy świetnie sprawdzi się u osób z bólem dolnego odcinka kręgosłupa, szyi i karku. Opcja z dojazdem do domu jest doskonała dla osób które mają problem aby dostać się do gabinetu masażu.
Masaż leczniczy jest bardziej intensywny niż klasyczny czy relaksujący, jego celem nie jest przyjemność i relaks a ulga już po masażu. Masaż ten polega na mocnym oddziaływaniu na tkanki, rozluźnieniu napiętych mięśni, poprawy krążenia krwi oraz limfy aby zmniejszyć dolegliwości bólowe.

Masaż leczniczy doskonale sprawdzi się u:
– sportowców, w okresie ciężkich treningów lub po zawodach
– osób pracujących w pozycji siedzącej
– osób z przewlekłym stresem
– osób z napięciowymi bólami głowy
– osób które odczuwają wzmożone napięcie i sztywność w ciele

Masaż ten jest oparty na pracy manualnej, wykorzystuje tu różnego rodzaju techniki masażu, masażu tkanek głębokich ale także masaż bańką chińską czy wałkiem Lyapko.

Masaż z dojazdem do domu oferuje na terenie Glinianki, Otwocka, Wawra oraz w okolicach tych miejscowości. Jeśli chcesz upewnić się czy dojeżdżam do twojego miejsca zamieszkania, skontaktuj się ze mną.

Opinie

F Filip

Polecam masażystę, pomógł mi podczas problemu z bólem w lewym barku.

google logo
U Urszula

Super masaż, profesjonalnie i dokładnie tak jak wskazania lekarskie. Dodatkowo otrzymałam poradę i pomoc w ewentualnych ćwiczeniach. Bardzo komfortowo ponieważ z dojazdem do domu klienta.

google logo
K Kamil

Borykałem się z uciążliwym bólem pleców, który utrzymywał się przez długi okres czasu. Zdecydowałem się skorzystać z usługi Jakuba i to była najlepsza decyzja. Godzinna sesja masażu pomogła wrócić mi do pełnej sprawności i już po dwóch dniach ból ustał. Wszystkim osobom które się nadal zastanawiają z całego serca polecam.

google logo
N Norbert

Dużo trenuje siłowo i moje plecy bywają przeciążone. Kuba bardzo profesjonalnie podchodzi do zadania i zawsze masaż przynosi zamierzony efekt. Polecam z czystym sumieniem!

google logo
A Agnieszka

Polecam, pełen profesjonalizm, dojazd do klienta co dla mnie na duży plus. Bardzo dokuczał mi kręgosłup, odcinek lędźwiowy. Po jednej wizycie i super masażu ból ustąpił.

google logo